Hiszpański online indywidualnie dla dzieci w wieku 6-14 lat

Przygodę z j. hiszpańskim mogą rozpocząć dzieci, które nie potrafią jeszcze czytać i pisać. Celem kursu jest wprowadzenie dzieci w świat języka hiszpańskiego poprzez wszechstronny rozwój, muzykę i zabawę oraz rozwijanie wśród dzieci ciekawości i pozytywnego nastawienia do nauki języka hiszpańskiego.

Program kursu został stworzony w oparciu o nowoczesne materiały, obfitujące gry interaktywne, zabawy, piosenki,  zabawne historyjki, uwielbiane przez dzieci na całym świecie.

Nasz kurs j. hiszpańskiego dla 6-latków, 7-latków, 8-latków. 9-latków, 10-latków, 11-latków 12-latków 13-latków i 14-latków jest:

Jaki jest koszt kursu?

Dzieci w wieku 6 - 9 lat
140 PLN/ 60min; 105zł/45 min
Zajęcia raz w tygodniu
Czas trwania lekcji : 60 lub 45 min min
zajęcia indywidualne
140 PLN/ 60min; 105zł/45 min?
Rabat dla rodzeństwa - 50 zł?
Rabat na kolejny kurs - 50 zł?
200 zł materiały do nauki?
Dzieci w wieku 10 - 14 lat
210 zł/ 90 min; 140 PLN/ 60min
Zajęcia raz w tygodniu
Czas trwania lekcji : 60 lub 90 min min
zajęcia indywidualne
210 zł/ 90 min; 140 PLN/ 60min?
Rabat dla rodzeństwa - 50zł?
Rabat na kolejny kurs - 50 zł?
200 zł materiały do nauki?

Co otrzymujesz ?

opinie

Do rozpoczęcia kursu pozostało

 
 

często zadawane pytania

Kiedy rozpoczynają się zajęcia?

Kursy języka hiszpańskiego rozpoczynamy w dowolnym momencie roku.

Co to jest Rockalingua?

Rockalingua to platforma dla dzieci do nauki j. hiszpańskiego z piosenkami, historyjkami i grami interaktywnymi, stworzona przez ekspertów od nauczania j. hiszpańskiego z wieloletnim doświadczeniem, wykorzystywana przez setki szkół na całym świecie. Dzieci uwielbiają interaktywne zadania i piosenki, które znacznie zwiększają efektywność nauczania.

Przykładowa piosenka

Jakie materiały do nauki otrzyma moje dziecko?

Dzieci w roku szkolnym otrzymują dostęp do kursu Rockalingua online z piosenkami i grami wykorzystywanymi podczas zajęć, podręcznik i ćwiczenia, paszport językowy i worek na materiały. Na koniec roku szkolnego uczniowie otrzymują dyplomy.

Jak moje dziecko będzie się uczyło j. hiszpańskiego?

Zajęcia prowadzone są w 99% w j. hiszpańskim. Podczas zajęć z nauczycielem dzieci uczą się języka hiszpańskiego naturalnie, metodą spirali poprzez powtarzanie i utrwalanie materiału na wiele sposobów. Nauczyciel wykorzystuje ruch, karty obrazkowe, piosenki, gry i zabawy, historyjki i wiele innych materiałów dostosowanych do wieku dzieci. W domu dzieci mają dostęp do materiałów online, rodzice maja dostęp do realizowanego na zajęciach materiału.

Czy zadawane są prace domowe?

Tak, bardzo mocno stawiamy na autonomiczny rozwój dziecka. Dzieci maja zadawane prace domowe, które potrafią wykonać samodzielnie. Za zadania wykonywane w domu dzieci otrzymują pieczątki, które wymieniają na nagrody.
Zależy nam na tworzeniu pozytywnego stosunku dziecka do nauki j. hiszpańskiego.

Jak rodzic będzie informowany o postępach dziecka?

Rodzice mają stały kontakt z lektorem, wgląd do dziennika elektronicznego z informacjami o obecnościach, realizowanym materiale, pracach domowych i ocenach. Otrzymują także raporty semestralne i oceny opisowe.