Egzamin Ósmoklasisty

Dla kogo jest ten kurs? Dla wszystkich 8-klasistów, którzy chcą skoncentrować się wyłącznie na przygotowaniu do obowiązkowego egzaminu z języka angielskiego w ósmej klasie, chcą systematycznie ćwiczyć techniki egzaminacyjne, oswoić się z formą egzaminu w ósmej klasie i uporządkować swoją wiedzę przed egzaminem.

Dla kogo NIE jest ten kurs? Uczniowie którzy kontynuują w Simon says są systematycznie przygotowywani do egzaminu ósmoklasisty, często przewyższają poziomem egzamin ósmoklasisty, dlatego ten kurs nie jest dla kontynuujących naukę w Simon says.

Nasz kurs języka angielskiego dla młodzieży z klas ósmych jest:

Jaki jest koszt kursu?

Młodzież z klas 8
8 x 255 PLN /1x90min
Grupy 4-8 osobowe
8 rat x 255 zł?
Rabat dla rodzeństwa - 50 zł?
Rabat na kolejny kurs - 50zł?
180 zł materiały do nauki?

Co otrzymujesz ?

opinie

Do rozpoczęcia kursu pozostało

 
 

często zadawane pytania

Czym kurs do egzaminu różni się od standardowego kursu dla młodzieży w Simon says?

Kurs egzaminacyjny ósmoklasisty powstał w odpowiedzi na potrzeby dzieci z ósmych klas i rodziców, którzy chcą skoncentrować się tylko i wyłącznie na przygotowaniu dziecka do tego właśnie egzaminu. Polecamy go młodzieży, która chce nadrobić zaległości lub uporządkować swoją wiedzę przed egzaminem. Na zajęciach będziemy ćwiczyć przede wszystkim umiejętność rozwiązywania zadań egzaminacyjnych. Jeśli nie jesteście Państwo pewni jaki kurs wybrać dla swojego nastolatka, zachęcamy do niezobowiązującego zapisu na kurs, prześlemy bezpłatny test językowy i doradzimy jaki kurs będzie najlepszy dla Państwa dziecka.

Jakie materiały do nauki otrzyma moje dziecko?

Uczniowie korzystają z podręcznika w wersji papierowej i interaktywnej, który koncentruje się wyłącznie na przygotowaniu do egzaminu w ósmej klasie i:

  • Obejmuje 100% wymaganych treści i zagadnień określonych w podstawie programowej oraz Informatorze o egzaminie ósmoklasisty, umożliwiając prowadzenie powtórek,
  • Zapewnia w sumie ponad 10 pełnych próbnych arkuszy egzaminacyjnych,
  • Zawiera banki leksykalno-gramatyczne, zbierające w jednym miejscu gramatykę oraz zwroty, których znajomość sprawdzana jest w poszczególnych częściach egzaminu,
  • Kładzie nacisk na znajomość środków językowych, która co roku sprawia uczniom najwięcej trudności.
Ile trwa kurs? Kiedy się rozpoczynają zajęcia?

Kurs obejmuje 25 spotkań po 1×90 minut każde. Zajęcia odbywają się w piątki lub w soboty. Zajęcia rozpoczynamy 6 i 7 października.

Jak rodzice są informowani o postępach dziecka?

Rodzice mają stały kontakt z lektorem, wgląd do dziennika elektronicznego z informacjami o obecnościach, realizowanym materiale, pracach domowych i ocenach. Uczniowie piszą w trakcie kursu egzaminy próbne.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia odbywają się w małych 4-6 osobowych grupach raz w tygodniu w piątki lub w soboty. Uczniowie mogą w nich uczestniczyć stacjonarnie lub online.

Co w przypadku kwarantanny ?

W przypadku kwarantanny istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach online. Prosimy zgłosić się do sekretariatu swojej szkoły minimum 24 godziny przed zajęciami w celu ustalenia szczegółów.

Czy zadawane są prace domowe?

Tak, bardzo mocno stawiamy na autonomiczny rozwój dziecka. Podczas kursu stosujemy model odwróconej klasy- młodzież wykonuje wybrane ćwiczenia przed zajęciami. Zależy nam na rozwijaniu autonomii uczniów i rozwijaniu w nich umiejętność samodzielnego uczenia się. Uczniowie mają dostęp do aplikacji mobilnych, dzięki którym w dogodnym dla siebie czasie mogą utrwalać omawiany materiał.