Hiszpański online dla dzieci w wieku 7-12 lat

Kurs online z lektorem na żywo wprowadzi Twoje dziecko w świat języka hiszpańskiego poprzez wszechstronny rozwój, muzykę i zabawę.  Rozwinie w Twoim dziecku ciekawość i pozytywne nastawienie do nauki języka hiszpańskiego.

Program kursu został stworzony w oparciu o nowoczesne materiały, obfitujące gry interaktywne, zabawy, piosenki,  zabawne historyjki, uwielbiane przez dzieci na całym świecie.

Nasz kurs j. hiszpańskiego online dla 7-latków, 8-latków. 9-latków, 10-latków, 11-latków i 12-latków jest:

Jaki jest koszt kursu?

Dzieci w wieku 7 - 9 lat
9 x 185 PLN
Zajęcia raz w tygodniu
Czas trwania lekcji : 60 min
Grupy 3 - 5 osobowe
9 rat x 185 zł?
Rabat dla rodzeństwa - 45 zł?
Rabat kontynuacja - 90 zł?
Rabat na kolejny kurs - 45 zł?
180 zł materiały do nauki?
Dzieci w wieku 10 - 12 lat
9 x 245 PLN
Zajęcia raz w tygodniu
Czas trwania lekcji : 90 min
Grupy 3 - 5 osobowe
9 rat x 245 zł?
Rabat dla rodzeństwa - 45 zł?
Rabat kontynuacja - 90 zł?
Rabat na kolejny kurs - 45 zł?
180 zł materiały do nauki?

Co otrzymujesz ?

opinie

często zadawane pytania

Co to jest Rockalingua?

Rockalingua to platforma dla dzieci do nauki j. hiszpańskiego z piosenkami, historyjkami i grami interaktywnymi, stworzona przez ekspertów od nauczania j. hiszpańskiego z wieloletnim doświadczeniem, wykorzystywana przez setki szkół na całym świecie. Dzieci uwielbiają interaktywne zadania i piosenki, które znacznie zwiększają efektywność nauczania.

Przykładowa piosenka

 

 

Jakie materiały do nauki otrzyma moje dziecko?

Dzieci w roku szkolnym otrzymują podręcznik i ćwiczenia z materiałami online oraz dostęp do platformy Rockalingua online z piosenkami i grami wykorzystywanymi podczas zajęć.

Jak moje dziecko będzie sie uczyło j. hiszpańskiego?

Zajęcia prowadzone są w 99% w j. hiszpańskim. Podczas zajęć z nauczycielem dzieci uczą się języka hiszpańskiego naturalnie, metodą spirali poprzez powtarzanie i utrwalanie materiału na wiele sposobów. Nauczyciel wykorzystuje materiały multimedialne, piosenki, gry i zabawy, historyjki i wiele innych materiałów dostosowanych do wieku dzieci. W domu dzieci mają dostęp do materiałów online, rodzice maja dostęp do realizowanego na zajęciach materiału.

Czy zadawane są prace domowe?

Tak, bardzo mocno stawiamy na autonomiczny rozwój dziecka. Dzieci mają zadawane prace domowe, które potrafią wykonać samodzielnie. W domu korzystają z dostępnych materiałów online w celu utrwalenia materiału realizowanego na zajęciach.

Jak rodzic będzie informowany o postępach dziecka?

Rodzice mają stały kontakt z lektorem, wgląd do dziennika elektronicznego z informacjami o obecnościach, realizowanym materiale, pracach domowych i ocenach. Otrzymują także raporty semestralne i oceny opisowe.