Every child can be a superhero

każde dziecko może odnieść sukces dzięki nauce na wysokim poziomie w pozytywnym klimacie

 

Every child
can be a superhero

każde dziecko może odnieść sukces dzięki nauce na wysokim poziomie w pozytywnym klimacie

Wszystko zaczęło się w 2007 r. na warszawskim Ursynowie od marzeń o nowoczesnej szkole, w której dzieci będą rozwijały swój potencjał w przyjaznej atmosferze. Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, gdzie dzieci uczęszczające do szkół państwowych będą krok po kroku rozwijały się językowo na takim samym poziomie jak ich koledzy ze szkół prywatnych.

Tak zrodził się pomysł Szkoły Językowej Simon says, w której wykorzystujemy nowoczesne technologie i najskuteczniejsze metody nauczania z całego świata.

Dzisiaj jest nam bardzo miło, że tak wielu rodziców docenia nasze starania, co zaowocowało otwarciem kolejnych placówek. Obecnie prowadzimy 4 szkoły na terenie Warszawy – na Ursynowie i Bemowie. Na prośbę rodziców prowadzimy także zajęcia na terenie szkół podstawowych i przedszkoli w Warszawie.

Rok 2020 był dla nas przełomowy – w marcu z powodu wybuchu epidemii covid-19 wkroczyliśmy w wirtualny świat nauczania online i od tego momentu przybywa nam uczniów z całej Polski.

Simon says tworzy 25 osobowy zespół – ludzie, którzy nie tylko uczą dzieci, ale także szkolą nauczycieli w całej Polsce i sami nieustannie się rozwijają.

Jesteśmy szkołą w 100% dedykowaną dzieciom i młodzieży, dlatego Rodzice znajdą tu spokój ducha powierzając nam edukację językową swojego dziecka. Stworzyliśmy starannie zaplanowaną i skuteczną ścieżkę rozwoju językowego dla dzieci od 2 do 16 lat, co potwierdzają zadawane przez naszych uczniów egzaminy Cambridge Assessment.

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia w naszej szkole?