Angielski dla dzieci w wieku 6-11 lat

Wyjątkowy, starannie uporządkowany i sprawdzony program nauki języka angielskiego dla dzieci w wieku 6-11 lat, przygotowujący dzieci do egzaminów Cambridge YLE. Celem kursu jest opanowanie bogatego słownictwa i umiejętności komunikacji w j. angielskim.

Poznaj nowoczesną formułę nauki j. angielskiego z Picaro English

Picaro to innowacyjny kurs j. angielskiego zaprojektowany specjalnie dla dzieci przez ekspertów od edukacji i technologii we współpracy z Cambridge English Language Assessment, światowym liderem w zakresie kwalifikacji w j. angielskim, dający radość dzieciom na całym świecie.

Nasz kurs j. angielskiego dla 6-latków, 7-latków, 8-latków. 9-latków, 10-latków, 11-latków jest:

Jaki jest koszt kursu?

Dzieci w wieku 6 - 11 lat
10 x 310 PLN
Zajęcia dwa razy w tygodniu
Czas trwania lekcji : 60 min
Grupy 4 - 8 osobowe
10 rat x 310 zł?
Rabat dla rodzeństwa - 50 zł?
Rabat kontynuacja nauki - 100 zł?
Rabat na kolejny kurs- 50 zł?
180 zł materiały do nauki?

Co otrzymujesz ?

opinie

Do rozpoczęcia kursu pozostało

 
 

często zadawane pytania

Kiedy rozpoczynają się kursy?

Kursy dla dzieci w wieku 6-11 lat  rozpoczynają się  25 września, w trakcie roku szkolnego można dopisać dziecko, jeśli są wolne miejsca w grupach.

Co to jest Picaro?

Picaro to innowacyjny kurs języka angielskiego dla dzieci z interaktywnymi materiałami do nauki j. angielskiego stworzonymi we współpracy z Cambridge English Language Assessment, światowym liderem w zakresie kwalifikacji w j. angielskim. Picaro jest kursem j. angielskiego dla dzieci wykorzystywanym w 50 krajach na całym świecie.

Jakie materiały do nauki otrzyma moje dziecko?

Dzieci w wieku 6-11 lat w roku szkolnym otrzymują dwa podręczniki, dwa zeszyty ćwiczeń, dostęp do dwóch planet online z grami, które odzwierciedlają treść materiału realizowanego w podręcznikach, paszport językowy i worek na materiały. Na koniec roku szkolnego uczniowie otrzymują dyplomy.

Czego moje dziecko nauczy się na kursie j. angielskiego?

Kurs przygotowuje dzieci do międzynarodowych egzaminów Cambridge YLE: Starters, Movers i Flyers/KET. Egzaminy te przeznaczone są dla dzieci od 7 roku życia. Picaro rozwija wszystkie kompetencje językowe z naciskiem na komunikację. W Polsce pierwszy egzamin ustny z angielskiego to egzamin maturalny (!). Każdy egzamin Cambridge oprócz części pisemnej składa się z części ustnej. Zapisując dziecko na kurs w naszej szkole rodzic ma pewność, że praktyczna komunikacja w j. angielskim jest celem i priorytetem zajęć językowych.

Jak rodzic będzie informowany o postępach dziecka?

Rodzice mają stały kontakt z lektorem, wgląd do dziennika elektronicznego z informacjami o obecnościach, realizowanym materiale, pracach domowych i ocenach. Otrzymują także oceny opisowe oraz zwykłe oceny.

Czy na zajęciach dzieci korzystają z gier?

Tak, nauczyciel korzysta z monitora interaktywnego z całą grupą. Zazwyczaj są to 3 nowe gry, wprowadzające nowy materiał. Pozostały czas na zajęciach jest wykorzystywany na interakcję dzieci z nauczycielem. Do takich samych gier dziecko ma dostęp w domu.

Czy zadawane są prace domowe?

Tak, bardzo mocno stawiamy na autonomiczny rozwój dziecka. Dzieci maja zadawane prace domowe, które potrafią wykonać samodzielnie. Za zadania wykonywane w domu dzieci otrzymują pieczątki, które wymieniają na nagrody.
Zależy nam na tworzeniu pozytywnego stosunku dziecka do nauki j. angielskiego.

Na jakich urządzeniach moje dziecko może używać w domu aplikacji Picaro English?

Aplikacja Picaro English może być używana na tablecie, telefonie lub komputerze.

Co w przypadku kwarantanny?

W przypadku kwarantanny istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach online. Prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły 24 godziny przed zajęciami.

Czy moje dziecko musi zdawać egzaminy Cambridge?

Wszystkie dzieci od 8 roku życia zdają egzaminy próbne, organizowane bezpłatnie w naszej szkole. Tylko chętne dzieci przystępują do egzaminów Cambridge w ośrodku egzaminacyjnym. O możliwości przestąpienia do egzaminów będziemy Państwa informować mailowo.